“כשהגעתי לאימון הייתי מאוד מבולבלת ולא ממוקדת. רציתי לעשות סדר בחיים שלי. מבחינת זוגיות לא רציתי לחזור על טעויות העבר ורציתי גם להבין מה לא בסדר בהתנהלות שלי לגבי הקריירה. בגדול תמיד ידעתי מה אני רוצה שיקרה אבל לא ידעתי איך להשיג או מה לעשות כדי להשיג. 

באימון, קודם כל הבנתי מה אני רוצה. בזוגיות הבנתי מה חשוב לי במערכת הזוגית והבנתי שאני צריכה ליזום ולהתקדם כדי לדעת אם בכלל מתאים לי ולא להפסיק את הקשר לפני שניסיתי ומיציתי. בקריירה למדתי להציב יעדים קטנים כדי להגיע למטרה, למדתי להגדיר את המטרה ולחשוב בצעדים קטנים. למדתי שלהרים ידיים ולהפסיק בתחילת הדרך לא מוביל אותי לשום מטרה.

למדתי שאני מסוגלת להיות אסרטיבית, קשובה ולהאמין בעצמי וביכולות שלי ולגרום לדברים לקרות ולא לוותר בשלב מוקדם בגלל קושי או בגלל שהדברים לא מסתדרים כמו שציפיתי. האימון פתח בפני חשיבה והסתכלות על הדברים בדרך שונה. דברים שלפני לא ראיתי או לא הייתי מודעת כמו להסתכל על ההצלחות הקטנות ביום יום ומשם לשאוב את הכח להמשיך. עכשיו אני בטוחה בעצמי וממוקדת יותר. אני מבינה את החשיבות של ההקשבה ולקרוא בין השורות, יודעת להיות אסרטיבית ובו בזמן גם קשובה וגם יודעת להרפות. האימון היה לי כיף, מרגש מעניין ואת מדהימה. תודה רבה, סיגל״

(סיגל מלכה, יועצת נדל״ן. אחרי תוכנית ממוקדת של 5 אימונים בלבד להעלאת הערך והביטחון העצמי) 

  "שלום מירב, החלטתי לעבור אצלך אימון לאחר תקופה לא קלה של התמודדות עם קשיים בעסק, חוסר מוטיבציה, תקיעות וכמובן זוגיות מאד מקרטעת בשל אי הסכמה ותמיכה בעסק שלי. המיקוד הראשוני היה עבורי לסדר את כל הדברים לפי חשיבותם והמחיר שאני מוכנה לשלם במידה ויהיה.

בהתחלה החלטנו לנסות להתקדם צעד צעד בעסק. במקביל חלה הרעה במערכת היחסים הזוגית והאימון החל להתמקד בהחזרת הפוקוס שלי לעצמי, הבנת המצב, קבלת החלטה שלא מתנהלים במלחמות אלא בצורה רגועה ומחושבת יותר למרות הקושי, ובמקביל ממשיכים להניע בעסק את הדברים. התחלתי את האימון עם כוונות מסויימות אבל בשל המצב סטינו קצת אבל זה היה בהחלט במקום.

השיחות במהלך המשבר, שלשמחתי כבר נמצא מאחורי, עזרו לי לשאוב כוחות ולהבין גם את הצד השני ומנגד לשים אותי ואת צרכי במקום חשוב ולא לוותר. בסיום כל שיחת אימון קיבלתי על עצמי מטלות כדי לצאת מהתקיעות, מטלות שאני ממלאה כל יום יותר ויותר טוב. אני כבר לא תקועה. הרגשתי ש"פיזרת" לי את הערפל בהתנהלות העסקית שלי ואני יותר ממוקדת, משהו שלא הצלחתי להגיע אליו בעבר. המון תודה על התמיכה והעזרה, היית נהדרת"

(רויטל עוזיאל, בת 45. רויטל שינתה כיוון באמצע החיים, למרות הקשיים הלכה באומץ ובנחישות אחרי מה שהיא אוהבת לעשות והקימה עסק קונדיטוריה מיוחד ומצליח)

 

  הסיפורשלשושי (שם בדוי של מתאמנת שנתנה לי אישור לפרסם את סיפורה). שושי בת 60, נשואה ואם לבת שגרה עם החבר בבית. לבעלה יש חברה מצליחה. לאורך השנים היא גידלה את בתה, טיפחה את הבית, למדה פסיכולוגיה, השקיעה בהתפתחות אישית ולא עבדה. לא חסר להם דבר אבל היא לא באמת הרשתה לעצמה ליהנות מהכסף. היא הגיעה אלי כשהיא מתוסכלת מהמקום שהיא נמצאת בו עם עצמה ומהיחסים עם בעלה.

באימון היא סיפרה ש"אני מרגישה שלא רואים אותי, שאני כאילו לא קיימת, אני לא מממשת את עצמי" והוסיפה "אני מטיפה, כועסת, מתפרצת, מתרגזת. אני מאבדת שליטה על הכל…".

כששאלתי אותה מה היא רוצה היא אמרה "אני רוצה להרגיש יציבות רגשית, אני רוצה להיות רגועה ומאוזנת, שקטה ושלמה".

תחלופת סמסים שהיתה בינינו לאחר כ-3 חודשים (עם שגיאות שלי בעברית שאני רואה רק עכשיו…):

 

"פעם הרגשתי כמו כד שבור, הייתי צריכה לאחות את השברים ולהדביק אותם יחד. עכשיו אני בונה נדבך על נדבך כשכל פעם השכבה העליונה בהתחלה רועדת ואחר כך מתייצבת".

שושי טסה לאוסטרליה לבקר חברה. חברת ילדות שבמשך 29 שנים הזמינה אותה לבוא אליה ועד עכשיו פחדה שושי לטוס אליה לבד. "קניתי כרטיס יקר, כי זה מה שהיה, ואני טסה" אמרה בגאווה.

תודה לך שושי על הפתיחות וההסכמה לשתף. על האומץ לקפוץ למים, על הנחישות לקחת אחריות ולשנות, על ההבנה שמטה הקסמים נמצא בך ותלוי רק בך (אני זוכרת את הרגע, את המבט בעיניים, שבו הבנת את זה לעומק), על ההשראה שאת כדי שגם נשים אחרות יוכלו לראות את האפשרות עבורן ולהתרם מסיפורך!

רוצה גם?התקשרי ובואי לאימון וליווי אישי – הקליקי כאן לפירוט 11 השלבים כדי להפוך מלכלוכית לסינדרלה 

 

  "…אני חייבת לספר לך שאני בניו-יורק כבר חצי שנה מפוקסת ושמחה. ואני לרגע לא שוכחת שזה הרבה בעזרתך והכוונתך. אז המון תודה…" (יעל קראוס – זמרת, בת 32. כתבה מילים אלו כ-3 שנים לאחר שסיימה תהליך של 10 אימונים)

 

★  "…ובתור "סינדרלה בוגרת" – זה גם עובד.

לא פעם תכננתי לרשום לך את המייל הזה, וכל פעם התעצלתי לשבת ולהתחיל – למה? אין סיבה אמיתית. אבל הנה בדיוק ברגע המתאים הגיע המייל שלך ואני רוצה לעדכן אותך איפה נמצאת סינדרלה אחת שפגשה אותך אי שם לפני כשנה …

בפעמים האחרונות שנפגשנו דיברנו על העתיד המקצועי – מה זה להיות דיאטנית בשבילי, דיברנו עם התקדמות לעבר רכישת שטח ובניית בית – האם זה מגבלה או חופש?, דיברנו על מקצועיות ואיך אני רואה את עצמי בעבודה והרבה על להאמין שאני יכולה לעשות אממממ….. בעצם כל מה שאני רוצה.

אז סיימתי את הסטאז' בתזונה בהצלחה ועם הרבה פידבקים חיוביים

קנינו את השטח בקיבוץ

והשינוי הכי הכי גדול – אני רושמת לך את המייל הזה מפפואה ניו-גינאה , בצד השני של העולם.

לפני כחצי שנה קיבלתי הצעת עבודה מהחברה שעבדתי בה  כפקידת קבלה, למלא את תפקיד האדמניסטרטורית של החברה החדשה שמקימים בפפואה.

כיוון שאין סיכוי שאני זזה כל כך רחוק בלי בעלי היקר, הוא קיבל את תפקיד המנהל הלוגיסטי ולפני ארבעה חודשים נחתנו בפפואה ניו גיני.

זה שינוי ענק, אני לא יודעת יותר אם אני רוצה להיות דיאטנית או לא. מה שאני כן יודעת זה שאני קמה כל בוקר עם חיוך ויוצרת לי את המציאות המדהימה הזו שבה אני חיה!   ואם יש רגעים של בלבול, של רגרסיה (וברור שיש…) אני עוצרת, מנסה לזהות מה עוצר אותי , ובוחרת מי אני רוצה להיות עכשיו (מתאים לפורים לא?!?) ……

אני לומדת המון, מעזה להתנסות, מעזה לטעות (!!!!) ונהנת מכל שניה ורגע.

התחושה הזו – שאני חיה את החיים שאני איחלתי לעצמי, שאני חיה את החוויות שקיוויתי לעבור – היא מדהימה ומחזקת, אז תודה לך על חלקך בעסקה :) " (גלית, בת 30. כתבה מכתב זה כשנה לאחר שסיימה תהליך של 10 אימונים)

 

 “יצאתי מדכאון. בוקר אחד קמתי ושמתי בצד את כל הפחדים, שנים שלא עשיתי דבר כזה. תחושה של רעננות… סידרתי את פינת המחשב… הכל נפתח ומתחיל לזרום” (בת 35)

 

  “אחרי 5 אימונים אני במקום שלא האמנתי שאגיע אליו גם אחרי 10 אימונים. העוצמה הפנימית שלי חזרה, קיבלתי שלווה, בטחון עצמי ואת הכח להפסיק מנהגים שלא טובים לי” (בת 37)

 

 “הלמידה הזו באה לידי ביטוי בהרבה תחומים. היום אני מרגישה שממש שיפרתי כמה דברים משמעותיים בחיים שלי כמו יכולת קבלת החלטות, אסרטיביות וזוגיות. הצלחתי להוכיח לעצמי שכשאני מגדירה לעצמי מטרה ממוקדת, ברורה ומיישמת אותה בצורה שיטתית אני מגיעה לתוצאות יוצאות מן הכלל. היה לי נורא קשה לא לקנות והיום אני הרבה יותר שקולה בקניות שלי… תוצאות שלא האמנתי שאוכל להגיע אליהן בתחילת האימון” (בת 20)

 

"אני שמחה שהחלטתי להגיע לאימון למרות החששות. למדתי שאני יכולה לעשות הכל, שהכל תלוי בי ולכן אני מסוגלת להכל. קיבלתי בטחון ביום-יום עם אנשים חדשים. למדתי לשים לב לשפת הגוף ולהשתמש בנשימה ובהסתכלות בעיניים כדי להרגיש בטוח. תודה על ההקשבה, הרצינות, התמיכה והמקצועיות. עכשיו יש לי בטחון ופתיחות עם אנשים" (בת 17)

 

 “רוצה להודות לך על העזרה שלך בתקופת משבר יחסים ביני לבין הבן שלי. המסירות, החום והמקצועיות הבלתי מתפשרת שלך עזרו לי לשפר מאד את כל ההתנהלות בבית” (בת 65)

 

 "השגתי את מה שרציתי. התקרבות וקלילות ביחסים שלי עם הבן המתבגר שלי. אני מצליחה ליצור איתו דו-שיח. אני עושה את זה בזכות זה שלמדתי לבוא אליו ממקום ש"הכל בסדר", בלי ציפיות, ממקום נקי, קליל ונינוח. אני מקשיבה ואני סומכת עליו וזה מאפשר לו להגיד את מה שהוא רוצה ולהתייעץ איתי." (בת 51)

 

ולא רק סינדרלות ממליצות…

  ד"ר רוני הורוביץ מנכ״ל רב מסר בע״מ כתב:

…מירב פיקרסקי עוסקת שנים רבות באימון וליווי אישי, התפתחות אישית  ו – NLP. מדובר בתחום תחרותי ביותר וללא ייחוד עסקי קשה מאוד לשרוד. לאחר שנים של דשדוש עסקי כמאמנת אישית מירב הבינה שהיא חייבת למצוא דרך ליצור עניין, סקרנות וזכירות אצל קהל היעד.

תובנה זו שלה הובילה תהליך חשיבה שבסופו המותג "להיות סינדרלה".

החלטתי לבקש ממירב לשתף את כולנו בסיפור פיתוח הייחוד העסקי שלה והאופן שבו היא משתמשת ברב מסר ורב דף כדי להפיץ את הבשורה. לשמחתי מירב הסכימה. שלחתי לה סדרה של שאלות והתוצאה לפניכם: הקליקי לראיון עם מירב פיקרסקי על פיתוח הייחוד העסקי של "להיות סינדרלה"

הראיון מתאר גם תהליך יצירתי שמשלב תהליך לוגי ותהליך אינטואיטיבי וכדאי לאמץ אותו בתחומים שונים בחיינו. ממליצה לקרוא.

 

  מרב בן הרוש שני מספרת  מרב היא טכנאית ציפורניים מדופלמת שכותבת בלוג שנון, מפתיע ומשעשע. בין מריטה למריחה דיברנו על הא, דא וגם על שיווק של עסק, ואיך עושים את הפיחס הזה בכיף. לקריאת הפוסט שלה "איך למדתי להפוך את הקשה לקל"